ساخت ایستگاه اتوبوس

ساخت ایستگاه اتوبوس ،ایستگاه تاکسی ،در طرح ها ی متنوع و زیبا با استر ا کچر فلزی و پوشش ورق پلی کربنات در رنگ های مختلف و هم چنین نور گیر حبابی و سایبان های پیش ساخته توسط شرکت سایه روشن انجام می شود.

ساخت ایستگاه اتوبوس و ایستگاه تاکسی و پوشش ایستگاه ها و تر مینا ل ها و محوطه آنها و هم چنین ساخت مبلمان و سایبان در این مکانها که در 24 ساعت و چهر فصل سال در گرما و سرما ، بارندگی و آفتابی از این مکان ها استفاده می شود ، بسیار حائز اهمیت می باشد .

ساخت ایستگاه اتوبوس

ساخت ایستگاه اتوبوس

ساخت ایستگاه اتوبوس ، ساخت نیمکت سایبان دار ، ساخت آلاچیق ، ساخت جایگاه کارگران فصلی ، ساخت پارکینگ دوچرخه ، پارکینگ موتور سیکلت ، پارکینگ خودرو ، ساخت جایگاه های سوخت ، پوشش پل های عابر پیاده و … توسط شرکت سایه روشن و با مصالح پوششی چون ورق پلی کربنات ، نور گیر حبابی و سایبان پیش ساخته اجرا می شوند .

تنوع رنگ ورق های پلی کربنات ،تنوع رنگ و اندازه نورگیر های حبابی و تنوع مدل های براکت ها ی پیش ساخته و تنوع در سازه های ایستگاه اتو بوس و آلاچیق و … در زیبا سازی شهری و راحتی و آرامش همشهریان ، باعث استقبال گسترده از این محصولات در ساخت و ساز های شهری شده است .

ساخت ایستگاه اتوبوس ،ایستگاه تاکسی و پوشش ترمینا های درون شهری و برون شهری به منظور محافظت از مسافران در برابر سرما و برف و باران در زمستان و گرما و تابش نور شدید خورشید در زمستان که حتی در بعضی مناطق بسیار سرد که اتوبوس دیرتر می رستد،درب های اتو ماتیک و صندلی های راحت تر تعبیه می شود .

پوشش ایستگاه با نورگیر حبابی هم ایمن تر و عایق تر نسبت با ورق های پلی کربنات و دیگر محصولات می باشد و هم چنین به واسطه چند تکه بودن ، در صورت آسیب دیدن ، امکان تعویض و تعمیر به راحتی امکان پذیر می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *