پوشش وید ساختمان ، پوشش نورگیر ساختمان ، پوشش پاسیو و پوشش حیاط خلوت با پوشش ورق پلی کربنات که بر روی سازه فلزی از جنس پروفیل آهن به صورت سازه گنبدی ، سازه تونلی ( قوس دار ) ، هرمی و… به وسیله یراق آلات آلومینیوم وچسب آکواریوم ، صورت می گیرد .

پوشش وید

پوشش وید

پوشش وید به منظور جلوگیری از هدر رفتن انرژی گرمائی و سرما ئی از این قسمت ساختمان و هم چنین جهت جلو گیری از نفوذ برف و باران و گرد وخاک به داخل ساختمان و در عین حال با داشتن قابلیت عبور نور خورشید در روز برای تامین نور فضای داخل ساختمان مشرف به وید.

پوشش وید (نورگیر تونلی)

پوشش وید (نورگیر تونلی)

پوشش و ید ساختمان می تواند متحرک یا به صورت سقف باز شو باشد . سقف متحرک یا سقف باز شو که بر روی وید ساختمان و جهت پوشش و ید مو تور خانه برج ها و پوشش سقف نور گیر قرار می گیرد می تواند به صورت یک پارچه باز شود و یا قسمتی از سقف باز شود و یا کل سقف به صورت تلسکو پی داخل هم رفته و باز و بسته شود .

سقف متحرک(ریلی)باپلیکربنات قوسی

پوشش وید مجتمع ورزشی و مجتمع تجاری (پاساژها) با نورگیر گنبدی به صورت صد درصد آب بندی ،عایق گرما و سرما با قابلیت عبور نور و بسیار زیبا که با طراحی محیط هارمونی دارد .

پوشش نورگیر

پوشش نورگیر

گنبد

گنبد

ورق پلی کربنات و نورگیر حبابی جهت پوشش وید ساختمان ، پوشش نورگیر ساختمان ، پوشش پاسیو ،سقف حیاط خلوت و …به علت سازگاری با مصالح ساختمانی مختلف ، دوام بالا ، آببندی صد در صد و عایق بودن گرمائی و سرمائی کاربرد گسترده ای دارد .

نورگیر هرمی

نورگیر هرمی