سایبان پنجره و کاربرد آن

توسط0
750
سایبان پنجره و کاربرد آن

سایبان پنجره

همانطور که از پنجره به منظور تامین نور طبیعی خورشید درروز و همچنین دریچه ای بعنوان تهویه هوای داخل اتاق و ساختمان استفاده می شود. در مواقعی لازم است جلوی نور شدید خورشید و همچنین برخورد دانه های باران را که در مواقعی باعث دردسر می شود را گرفت. از اینرو پوشش بالای پنجره طوریکه جلوی عبور کامل نور خورشید را نگیرد و در واقع بعنوان سایبان پنجره و باران گیر یا پرش گیر باران عمل کند، لازم است.

شرکت سایه روشن برای اولین بار درایران اقدام به تولید نوعی باران گیر پنجره  و درب یا پرش گیر باران از نوع سایبان پیش ساخته نموده است که قابلیت نصب سریع و آسان داشته و با انتخاب رنگ پوشش می توان میزان نور عبوری را تنظیم کرد.

سایبان پنجره
سایبان پنجره

سایبان‌های پیش ساخته و باران گیر پنجره در ابعاد مختلف (پیش آمدگی) تولید وعرضه میگردند که بنا به ارتفاع درب یا پنجره و زاویه تابش خورشید و زاویه بارش باران می توان اندازه آنها را تعیین نمود.
از بارانگیرهای پنجره جهت نصب بالای درب های ورودی ساختمان نیز استفاده می شود .مخصوصا درب هائی که از جنس چوب می باشند و نور شدید خورشید و قطره های باران باعث تغییر رنگ و پوسیدگی آنها می شود.
شکل زیبای آن و تنوع رنگ در براکت ها و پوشش این نوع سایبان پنجره و بارانگیر و همچنین کاربردی بودن آن باعث استفاده روز افزون از این سایبان ها درساختمان ها شده است.

انواع باران گیر پنجره و دسته بندی آنها
بخوانید ...
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما