مزایای سقف پارکینگ حیاط

توسط0
900
مزایای سقف پارکینگ حیاط

سقف پارکینگ

امروزه به دلیل کثرت اتومبیل (در قالب ماشینی شدن زندگی) و نبود زیر ساخت های مناسب (مخصوصا در کشور ما) جهت پارکینگ خودرو ، مخصوصا در ادارات و سازمان های دولتی و هم چنین در اغلب خانه های مسکونی و ویلاها، مجبور می باشند خودروها را درحیاط و محوطه باز پارک کنند. در ادامه به مزایای سقف پارکینگ حیاط می پردازیم.

پارک خودرو در حیاط ویلا و محوطه ساختمان ها لزوم سقف پارکینگ حیاط را می طلبد. زیرا خودرو ها در معرض مستقیم نور شدید خورشید در تابستان و بارش برف و باران در زمستان هستند که باعث کاهش طول عمر و تغییر رنگ خودرو می باشد. ضمن اینکه با نفوذ گرما و سرما به داخل خودرو تا دقایقی پس از سوار شدن دمای داخل خودرو طاقت فرسا می باشد.

سایبان پارکینگ
سایبان پارکینگ

برخی از مزایای سقف پارکینگ حیاط

سقف پارکینگ حیاط  و اجرای سایبان برای خودرو در حیاط ویلاها و محوطه اداره جات و سازمان ها به صورت پارکینگ تکی و پارکینگ گروهی یرای محافظت از خودرو اجرا می گردد.

اجرای پارکینگ در حیاط در مدل های یک طرفه قوسی و یا قوس دار تونلی قابلیت اجرا به صورت تکی و گروهی را دارند. طوریکه می توان سایبان ها را به هم متصل و ادامه داد .

با حفظ مقاومت بار پذیری در برابر برف و مقاومت در برابر باد می توان طرح های متنوع و زیبائی در ستون ها اجرا کرد تا به زیبائی و هارمونی با محیط بیافزاید.

آببند بودن ،عدم تغییر رنگ و شکستگی ورق ها در برابر نور خورشید و سرما و همچنین بار پذیری و ضربه پذیری پوشش و سازه از جمله مزایای سقف پارکینگ حیاط و سایبان برای خودرو می باشد.

سایبان پارکینگ خودرو و مزایای استفاده از آن
بخوانید ...
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما