پوشش استخر متحرک

توسط0
236
پوشش استخر متحرک

در جوامع امروزی به دلیل مشغله های کاری امکان استفاده از استخرهای سرپوشیده در مکان های عمومی برای بعضی از اشخاص وجود ندارد و مردم به سوی احداث استخردرمحوطه ساختمان گرایش پیدا کرده اند . لذا با احداث استخر در فضای باز با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد .

از جمله کثیفی آب ،جلبک بستن آب ، حریم خصوصی و هم چنین استفاده از استخر در فصل های سردرا می توان اشاره نمود .

برای پوشش استخر روباز بصورت پوشش متحرک روی استخر ،نیازمند به فضای باز در اطراف استخر جهت احداث ریل که از جنس گالوانیزه می باشد ،هستیم . لازم به ذکر است که بستگی ه نظر مشتری در اجرای سقف متحرک استخر میتوان تعداد ریل ها کم یا زیاد شود . در پوشش استخرهای روباز مهمترین قسمت ریل و سازه می باشند که بتوان به صورت انفرادی پوشش را جابجا کرد .

جهت پوشش استخر روباز بستگی به ابعاد کار نیازمند سازه فلزی یا آلومینیومی با ابعاد و اندازه مشخص می باشد که بتوان از ورق های پلی کربنات یا نورگیر های حبابی برای پوشش متحرک استخر استفاده کرد و در عین حال علاوه برپوشش متحرک ،زیبائی ، آب بند بودن و ایجاد پوشش و سایبان ،امکان استفاده از استخر در چهار فصل سال را برای ساکنین فراهم می کند .

اجرا و پوشش استخر متحرک پس از بازدید اولیه و در نظر گرفتن خواسته مشتری مبنی بر چگونگی متحرک بودن (به صورت تلسکوپی به یک یا دو طرف ، به صورت یکجا کامل ،کل سقف به یک طرف حرکت کند) ،طرح مورد نظر ،رنگ پوشش و برداشت ابعاد و اندازه جهت ترسیم طرح اولیه ،جنس و رنگ و مدل سازه اهم از پروفیل آهن ،آلومینیوم و.. آغاز و پس از تائید طرح و عقد قرارداد پرسنل اجرائی جهت اجرا به پروژه اعزام می گردند.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما