کاربرد پوشش استخر روباز چیست؟

توسط0
896
کاربرد پوشش استخر روباز چیست؟

پوشش استخر روباز

پوشش استخر روباز واقع در حیاط ویلاها و مجتمع های ورزشی و تفریحی به دلایل مختلف اهم از استفاده از استخر در چهار فصل سال ،جلوگیری از ورود گرد و غبار و شاخ و برگ درختان به داخل استخر و جلوگیری از کثیف شدن آب استخر (مخصوصا در جاهائی که تامین آب استخر سخت است)،جلوگیری از سقوط جانداران به داخل استخر و… . است. با ما باشید تا با مدل های پوشش استخر روباز آشنا شوید.

پوشش استخر روباز
پوشش استخر روباز

مدل های پوشش استخر روباز

پوشش استخر روباز و یا اجرای پوشش متحرک استخر می تواند در مدل های مختلفی اجرا گردد. از جمله پوشش استخر با اجرای دیواره و یک سقف قوسی که هم دیواره و هم سقف به صورت مجزا و یا با هم می توانند متحرک باشند.

 

کاربرد پوشش استخر روباز به صورت قوس دار

پوشش استخر به صورت قوس دار که بستگی به کاربرد پوشش، ارتفاع قوس متغییر می باشد. کل سقف می تواند یکجا به یک سمت حرکت کند در صورتیکه در یک سمت به اندازه طول استخر فضای باز وجود داشته باشد.

 

کاربرد پوشش استخر روباز به صورت قوس دار
کاربرد پوشش استخر روباز به صورت قوس دار

 

کاربرد پوشش استخر روباز به صورت متحرک

پوشش استخر روباز به صورت متحرک و قوس دار تلسکوپی که طول استخر به چند قسمت مساوی تقسیم شده و مانند تلسکوپ یا آنتن ماشین داخل هم رفته و جمع می شوند.

 

کاربرد پوشش استخر روباز استراکچر جهت پوشش استخر

استراکچر جهت پوشش استخر از جنس پروفیل آهن یا پروفیل آلومینیوم می باشد. پروفیل آهن با رنگ اپوکسی یا گالوانیزه گرم، رنگ آمیزی شده و چون دارای مقاومت خمشی و بارپذیری بالاتر نسبت به آلومینیوم می باشد و قابلیت مهار شدن آن بهتر از آلومینیوم می باشد و سنگین تر است و در برابر باد مقامت بهتری دارد، کاربرد آهن بیشتر است.

سایبان متحرک چیست؟ نحوه اجرای سایبان چگونه است؟
بخوانید ...

پوشش استخر روباز یا روی استراکچر اغلب با ورق پلی کربنات می باشد. پوشش استخر روباز با ورق پلی کربنات دو یا چند جداره و یا ورق پلی کربنات فلت یا تخت (نشکن) که در رنگ های متنوع شفاف ، شیری ،دودی ، آبی و … موجود می باشند ،امکان پذیر است.

با توجه به نیاز و کاربرد پوشش و میزان دید از داخل و بیرون استخر و هارمونی با محیط می توان از رنگ های مختلف استفاده نمود.

 

پوشش استخر با نورگیر حبابی

استفاده از پوشش استخر روباز با نورگیر حبابی با قابلیت بازشو بودن در پوشش استخر با سقف های ثابت با توجه به عایق بندی و بار پذیری بالا و دوام بالای آن نسبت به سایر پوشش ها، گزینه بهتری می باشد.

 

طریقه نصب پوشش استخر روباز به صورت متحرک

پوشش استخر روباز به صورت متحرک و یا پوشش متحرک استحرک استخر می تواند به صورت دستی و یا نصب موتور با کلید و ریموت کنترل باشد، در هر دو صورت دستی یا با موتور، نصب ریل و بلبرینگ یا غلطک های با کیفیت مهم می باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما