سقف ثابت استخر؛ قیمت و مزایای استفاده از آن

توسط0
2126
سقف ثابت استخر؛ قیمت و مزایای استفاده از آن

سقف ثابت استخر

پوشش استخر را فقط برای جلوگیری از دید همسایه‌ها استفاده نمی‌کنند بلکه این سقف ها برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب نیز کاربرد دارد. استخرهایی که با سقف ثابت پوشیده شده اند، امکان استفاده در تمام فصول سال را دارند با استفاده از این سقف‌ها آب استخر تا مدت بیشتری تمیز باقی می‌ماند. برای استفاده حداکثری از پوشش استخرها باید مصالح مناسب با شرایط آب و هوایی منطقه را در نظر گرفت. برخی از سقف‌های استخر در فضای باز و زیر نور خورشید قرار دارند. بنابراین مهم ترین ویژگی آن‌ها مقاومت آن در مقابل تغییرات دمای محیط است. این سقف‌ها باید تحمل دمایی بالایی داشته باشند تا بدون آسیب در گرمای تابستان باقی بماند.

سقف ثابت استخر
سقف‌های ثابت استخر

سقف‌های ثابتی که برای استخر استفاده می‌کنند دائمی است و به صورت ثابت در محل نصب می‌شود. با استفاده از بهترین و مقاوم ترین مصالح و ورق پلی کربنات فلت یا دوجداره بر روی پوشش استخر شما می‌توانید پوششی مقاوم داشته باشید. با آب‌بندی شدن آن طول عمرش بیشتر خواهد شد. امکان استفاده از نورگیرهای حبابی و پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت نیز وجود دارد. در این صورت قابلیت بازشو سقف استخر هم به سادگی امکان پذیر خواهد بود. این سقف را نمی‌توان جمع کرد و همیشه ثابت بر روی استخر باقی خواهد ماند. این پوشش در مکان‌هایی که دید مشرف وجود دارد، نصب می‌شوند.

 

متریال قابل استفاده

برای پوشش‌ استخر از پروفیل‌های آلومینیومی استفاده می‌شود و در ساختار آن از ورق‌های پلی کربنات نیز استفاده می‌شود که باعث كاهش وزن ساختار پوشش خواهد شد و سطحی مناسب برای استفاده کاربردی ایجاد می‌کند. این نوع از پوشش به خاطر ساختار ظریف و زیبای آن در بسیاری از محیط‌های تجاری مانند هتل‌ها، پنت هاوس‌ها و آپارتمان‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سقف ثابت استخر
سقف‌های ثابت استخر

استیل‌های ضد زنگی که در ساختار سقف برخی از استخر‌ها استفاده می‌شود، به خاطر مشکل وزن، معمولا ثابت هستند و اگر به صورت متحرک ساخته شوند، به سختی می‌توان آن‌ها را حرکت داد. اما پوشش‌های استخر ساخته شده از آلومینیوم و ورق‌های پلی کربنات در عین حالی که سبک وزن هستند از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند و دوام بالایی دارند. ورق پلی کربنات طیف رنگی بالایی دارد و در صورت استفاده از ورق شفاف، بیشترین میزان نور به استخر تابیده خواهد شد.

 

مزایای پوشش سقف ثابت استخر

  1. عدم اشراف منازل اطراف به محیط داخل استخر
  2. امکان استفاده از استخر در تمام فصول سال
  3. جلوگیری از تابش اشعه‌های مضر خورشید با استفاده از سقف ثابت استخر
  4. امکان برخورداری از نور طبیعی روزانه با استفاده از سقف ثابت استخر
  5. مقاومت از استخر در برابر تخریب‌های ناشی از کولاک و باد شدید
  6. طراحی‌های جالب و تنوع در رنگ‌بندی محصولات
  7. کاهش هزینه‌های مربوط به تمیز کردن آب و نگهداری از استخر
  8. عدم نفوذ گرد و غبار و سایر آلودگی‌ها به آب
  9. تبدیل استخر روباز به استخر سرپوشیده به آسانی و در مواقع موردنیاز

 

قیمت

قیمت سقف ثابت استخر به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل استفاده از متریال استفاده شده در این پوشش‌ها از نورگیر حبابی و ورق پلی کربنات نیز استفاده می‌شود. برای این امر می توان سقف و دیواره ها را از ورق پلی کربنات یا سقف را توسط نورگیر حبابی و دیواره ها از ورق پلی کربنات پوشش داد. جنس پلی کربنات به کار برای سقف صورتی است که سبب می شود تا شخص بتواند سطح اجرای درستی برای آن در نظر بگیرد.

قیمت سقف ثابت استخر
قیمت سقف‌های ثابت استخر

قیمت سقف استخر به صورت ثابت به مراتب پایین تر از سقف استخر ریلی می‌باشد. برای تعیین قیمت سقف استخر تمام سطحی که نیاز به پوشش رادارد در قیمت محاسبه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق‌تر با کارشناسان سایه روشن در ارتباط باشید.

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما