پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت؛ مزایای استفاده از نورگیر حبابی

توسط1
2009
پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت؛ مزایای استفاده از نورگیر حبابی

پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت

پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت ساختمان که همان قسمت نورگیر ساختمان می باشد که با استفاده از نورگیرحبابی و یا ورق پلی کربنات پوشانده می شود. از آنجائیکه فضای کف پاسیو و حیاط خلوت عملا فقط توسط واحد های همکف قابل دسترس می باشد از اینرو با پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت، می توانند از آن محیط به عنوان آشپزخانه کمکی ، اتاق کار ، اتاق کودک و … استفاده کنند. سقف پاسیو با نورگیر حبابی غیر از قیمت آن که نسبت به سقف پلی کربنات گرانتر می باشد ، از خیلی جهات نسبت به سقف پلی کربنات دارای مزیت می باشد.

پوشش سقف پاسیو
پوشش‌های سقف پاسیو

اجرای سقف پاسیو با نورگیر حبابی بهترین گزینه جهت پوشش و در بسیاری موارد حتی می توان گفت تنها گزینه پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت می باشد . دوام بسیار بالا حتی بیشتر از 25 سال که پس از این زمان هم تنها نیاز به آببندی مجدد و در صورت دلخواه تعویض حباب ها می باشد، از جمله خواص سقف های حبابی می باشد.

 

خواص پوشش سقف های حبابی پاسیو

1- مقاومت ضربه ای و بارپذیری بالا درسقف های با نورگیرحبابی

2- امکان تعبیه بازشو استاندارد بر روی نورگیر حبابی که به راحتی جهت تهویه هوا بازو بسته می شود و ازطریق این بازشومی توان به فضای بالای سقف نیزدسترسی داشت.

پوشش سقف پاسیو
پوشش‌های سقف پاسیو

3- عایق بند بودن سقف های حبابی از لحاظ آببندی و عایق از لحاظ گرما و سرما .
شایان ذکراست به علت اینکه پاسیو و حیاط خلوت از جمله قسمت های ساختمان می باشد که به علت ارتباط با فضای بیرون محل هدررفتن انرژی گرمائی و سرمائی ساختمان می باشد ، به این خاطر پوشش این قسمت ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد.

4- تنوع در ابعاد نورگیر که در 20 سایزمربع و مستطیل توسط مجموعه سایه روشن تولید وعرضه میگردد و همچنین تنوع در رنگ حباب های نورگیر که دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. از جمله رنگ های دوغی و مشجر که مناسب حیاط خلوت می باشند ، زیرا ضمن اینکه از بالا به فضای زیر سقف دید ندارد ،قابلیت عبور نور خورشید را جهت روشنائی فضای داخل ساختمان دارد.

کلیه نورگیرهای تولیدی شرکت سایه روشن و پروژه های اجرا شده دارای 5 سال گارانتی از لحاظ تغییر رنگ حبابها و همچنین آببندی می باشد.

1 دیدگاه
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما