فروش نورگیر با قیمت مناسب در تهران

توسط0
2276
فروش نورگیر با قیمت مناسب در تهران

فروش نورگیر

با فروش نورگیر این امکان فراهم شده است که در بسیاری از مکان‌ها پوشش امنی به وجود آید. این سازه‌ها علاوه بر تبادل نور عایق صوتی و حرارتی خوبی هستند و در برابر ضربه مقاومت خوبی از خود نشان دهند. نورگیرها نه تنها کارهای فنی مانند نور دهی طبیعی، تهویه و خروج دود را انجام می‌دهد بلکه مطابق با نیازهای مرتبط با معماری زیباشناسی نیز هماهنگ است.که به شکل‌های مربع، دایره و مستطیل تولید عرضه می‌شوند و در ساختمان‌های تجاری، صنعتی و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از نورگیر موجب می‌شود که میزان نور طبیعی که وارد خانه می‌شود افزایش یابد. همانطور که می‌دانید استفاده از نورگیر ها باعث می‌شود که حدود 10 درصد نیاز شما به استفاده از لامپ‌های مصنوعی کاهش یابد.

فروش نورگیر
فروش نورگیر

این نکته را هم باید در نظر داشت که نور طبیعی خورشید یکنواخت و ملایم است و برای سلامتی مناسب تر خواهد بود. این موضوع از دو جهت خوب است. اول این که نیاز به روشنایی مصنوعی و نور لامپ‌ها کمتر از قبل خواهد شد و دوم این که گرمای طبیعی خانه را هم فراهم می‌کند. وجود نور طبیعی در خانه باعث می‌شود که در مصرف انرژی برق و در فصل زمستان از انرژی گرمایی صرفه جویی نماییم. علاوه بر این نورگیر زیبایی خیره کننده‌ای به فضا می‌دهد که نمی‌توان از آن صرف نظر کرد. نورگیر ها هم چنین یک ابزار برای تهویه هوا هستند. راه یافتن آفتاب به داخل خانه موجب می‌شود بهره گیری از ویتامین D نیز فراهم شود و در نتیجه بر روی سلامت تاثیرات مثبت خواهد داشت.

 

فروش نورگیر سقفی و نورگیر حبابی

نورگیر سقفی جز آن دسته از امکاناتی است که می‌تواند باعث ورود نور طبیعی به خانه شود، به همین دلیل برای خانه‌های بدون پنجره نیز بسیار کاربردی است. نورگیر‌های بسیار کوچک نیز می‌توانند مقدار قابل توجه نور را ارائه دهند، به همین دلیل در انتخاب اندازه این محصول، باید محافظه کارانه عمل کنید. همچنین انتخاب و قرار گرفتن صحیح این محصول اطمینان شما را از جهت داشتن نورکافی برآورده می‌سازد. نورگیر سقفی در اندازه و انواع مختلفی در بازار موجود است.

فروش نورگیر سقفی و نورگیر حبابی
فروش نورگیر سقفی و نورگیر حبابی

یکی از انواع نورگیرهای سقفی، نور گیر حبابی است که در نمونه‌های مختلف از نظر ظاهری، رنگ، ابعاد و جنس ساخته می‌شوند. در بازارهای داخلی خرید و فروش نورگیر حبابی به صورت قطعه‌های از پیش ساخته با شکل حبابی و همینطور شکل‌های دیگری از این نورگیرها مانند مخروطی، مستطیل و مربع، کمانی و گنبدی انجام می‌شود. هدف از فروش نورگیرهای سقفی، حبابی و تولید نمونه‌های مختلفی از این سازه‌ها به دلیل بهینه کردن نوری است که از فضاهای اطراف ساختمان به داخل ساختمان وارد می‌شود و همچنین ایجاد سایه و ایزوله کردن دمای فضا مانند گلخانه‌‌ها استفاده می‌شود.

 

قیمت نورگیر

طراحی زیبای نورگیرها باعث ایجاد زیبایی بصری زیادی در محیط منزل و فضای شهری شده است. نورگیرهای پشت بام که بیشتر بر روی سقف حیاط خلوت و یا سقف پاسیو اجرا می‌شود. عوامل زیادی بر تعیین قیمت نورگیرها تاثیردارد، عواملی مانند مکانی که نورگیر قرار است در آنجا نصب شود، نوع نورگیر، ارتفاع نورگیر، ابعاد نورگیر، متریال مورد استفاده در پوشش نورگیر، بازشو بودن یا نبودن نورگیر. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت‌های بروز با مشاوران سایه روشن در تماس باشید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما