خدمات ما

خدمات و محصولات سایه روشن

نورگیر حبابی
نورگیر حبابی به لحاظ خواص استثنائی و کاربردی از جمله بارپذیری و ضربه پذیری بالا، صددرصد آببند بودن ،عایق گرما و سرما بودن ،تنوع رنگ بی‌نهایت و...
ادامه مطلب
بارانگیر پنجره
تنوع رنگ بی نهایت جهت زیبائی وتنظیم نور، دوام زیاد، حمل و نصب سریع و آسان، قابلیت عبوردهی نور به میزان دلخواه از مزایای بارانگیر پنجره می باشند.
ادامه مطلب
واردکننده و توزیع کننده ورق اکرولیک
ورق های اکرولیک از مقاومت بالایی در برابر پرتو نور خورشید و عوامل جوی و تغییررنگ برخوردارند و ٩ برابر شیشه هم ضخامت خود در مقابل ضربه مقاوم‌ترند.
ادامه مطلب
پوشش سقف حیاط خلوت و پاسیو
بهترین گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه همکف و پاسیو ، استفاده از نورگیر حبابی جهت پوشش آن می باشد که در عین حال که قابلیت عبور نور آفتاب در طول روز را دارد.
ادامه مطلب
پوشش استخر
پوشش استخرهای رو باز موجود در حیاط ویلاها و محوطه مجتمع های تفریحی و ورزشی بمنظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و خاشاک و همچنین سقوط افراد به داخل استخر و همچنین تبخیر آب استخر کاربرد دارد. ضمن اینکه امکان استفاده از استخر در چهار فصل سال و عدم دیده شدن افراد داخل استخر از بیرون را میسر میکند.
ادامه مطلب
ساخت پارکینگ تکی و گروهی
ساخت و اجرای پارکینگ در حیاط منازل مسکونی و محوطه مجتمع‌های اداری‌، تجاری، مسکونی، سازمان‌ها و بیمارستان‌ها و غیره بصورت تکی و گروهی قابل اجرا می باشند.
ادامه مطلب
پوشش گلخانه خانگی و صنعتی
طراحی ، اجرا و پوشش انواع گلخانه خانگی و صنعتی با استفاده از ورق‌های پلی کربنات در اندازه ها و طرح‌های متنوع و زیبا وجود دارند.
ادامه مطلب
سقف پلی کربنات
پوشش سقف پلی کربنات به علت دارا بودن مواد ضد UV در برابر اشعه های مضرخورشید دیرتر از بین می روند و از وسایلی که در زیر آن قرار گرفته اند محافظت می کند.
ادامه مطلب
سقف متحرک
نصب سقف های متحرک بر روی استخرهای روباز جهت استفاده در زمستان و یا جلوگیری از مشرف بودن از بیرون و نفوذ گرد و خاک و خاشاک و ورود جانوران.
ادامه مطلب
پوشش وید (نورگیر سقفی، گنبدی، قوسی هرمی، حبابی)
پوشش وید از اسکلت فلزی با پروفیل آهن صاف و نورد شده به اشکال تونلی، گنبدی، دایره ای، هرمی و چند وجهی باطرح های متنوع و زیبا اجرا می شوند.
ادامه مطلب
ایستگاه اتوبوس تابلو ها و علائم ترافیکی و راهنمائی
طراحی،ساخت و نصب ایستگاه های اتوبوس ، انواع علائم و تابلوهای راهنمای و ترافیکی شهری و برون شهری شامل انواع تابلوهای هدایت مسیر واطلاعاتی ریلی فلزی و ...
ادامه مطلب
گنبد استیند گلس
اجرای گنبد با استراکچر فلزی و پوشش با ورق پلی کربنات فلت و آببندی با یراق آلات مخصوص و بکارگیری استیند گلس درآن که باعث زیبائی خیره کننده می‌شود.
ادامه مطلب
نظرات مشتریان
X

با سلام. سایبان‌ ها تون فوق‌العاده بود. هم ازلحاظ زیبایی هم از نظر سبکی و زمان نصب. یکی از دغدغه…

X

سرعت‌ بالای اجرا در انجام کار که به دلیل اینکه شرکت سایه‌ روشن کلیه‌ی مراحل طراحی، تولید و اجرای پروژه…

X

یکی از دغدغه‌ های ما جهت پوشش سقف پاسیو مزاحمتی بود که در حین انجام کار نگران آن بودیم که…

X

از شرکت سایه‌ روشن کمال تشکر رو دارم چرا که به تمامی وعده‌هایی که قبل از انجام کار داده بودند…

مشتریان ما
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

سایه روشن

ما ایده های خلاقانه شما را بررسی می کنیم و با خود همراه می کنیم...