خدمات ما

خدمات و محصولات سایه روشن

نورگیر حبابی
تولید نورگیر حبابی توسط شرکت سایه روشن در 18 سایز استاندارد مربع ، مستطیل ، دایره تولید و عرضه می شود . نورگیر حبابی از دو قسمت 1- پایه از جنس فایبرگلاس شامل دولایه الیاف 450 گرمی مسلح به رزین پلی استر که روی دولایه ژل کت دارای مواد ضد اشعه یووی قرار می گیرد که دارای مقاومت بسیار بالایی هم از لحاظ بار پذیری و هم از لحاظ عایق گرما و سرما ودوام بالا می باشد . 2- حباب از جنس ورق اکریلیک تولید شده از طریق فرآیند ریخته گری (casting) ساخت کشور تایوان با تنوع رنگ بی نهایت ، تشکیل شده است .
ادامه مطلب
اجرای بارانگیر و سایبان
از مزایای باران گیر پنجره نسبت به محصولات مشابه تنوع رنگ بی نهایت جهت زیبائی وتنظیم نور، دوام زیاد ، حمل و نصب سریع و آسان، قابلیت عبوردهی نور به میزان دلخواه می باشد.
ادامه مطلب
پوشش حیاط خلوت و پوشش پاسیو
اجرای سقف با ستفاده از نورگیر حبابی در ابعاد و اندازه های مختلف و تنوع رنگ حباب جهت پوشش سقف پاسیو،سقف حیاط خلوت،پوشش سقف نورگیرساختمان تاضمن آببندی ،قابلیت عبوردهی نور را داشته باشد.اجرای سقف با نورگیرحبابی این امکان را می دهد تا از فضای زیر سقف به عنوان یک اتاق استفاده نمود.
ادامه مطلب
سقف پلی کربنات (نورگیر تونلی، گنبدی، هرمی و حبابی)
ورق های پلی کربنات با توجه به خواص استثنائی، ویژه، مطلوب و کاربردی از جمله مقاومت ضربه ای بالا (250 برابر مقاوم تر از شیشه هم ضخامت خود) مقاومت گرمایی (تحمل تا دمای 140 درجه سانتی گراد)، شفافیت بالا، مقاومت در مقابل اسیدهای آلی و معدنی، روغن ها توانسته جایگزین مناسبی برای محصولات مشابه مانند شیشه ، پلی اتیلین و .. می باشد و همچنین به علت دارا بودن مواد ضد UV در برابر اشعه های مضر خورشید دیتر از بین می رود و از وسایل و موادی که زیر آن قرار گرفته اند محافظت می کند.
ادامه مطلب
نورگیر سقفی
پوشش نورگیرسقفی طبقه اول وآخربااستفاده ازنورگیرحبابی در18سایزاستانداردمربع،مستطیل و دایره توسط شرکت سایه روشن تولید و دارای گارانتی مکتوب شرکت سایه روشن می باشد.
ادامه مطلب
اجرای سقف پارکینگ در حیاط
اجرای پارکینگ در حیاط منازل مسکونی و محوطه مجتمعهای اداری ، تجاری ، مسکونی ، سازمانها و بیمارستانها و غیره...
ادامه مطلب
پوشش استخر روباز
پوشش استخرهای رو باز موجود در حیاط ویلاها و محوطه مجتمع های تفریحی و ورزشی بمنظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و خاشاک و همچنین سقوط افراد به داخل استخر و همچنین تبخیر آب استخر کاربرد دارد. ضمن اینکه امکان استفاده از استخر در چهار فصل سال و عدم دیده شدن افراد داخل استخر از بیرون را میسر میکند.
ادامه مطلب
گلخانه خانگی و صنعتی با ورق پلی کربنات
طراحی ، اجرا و پوشش انواع گلخانه خانگی با استفاده از ورقهای پلی کربنات در اندازه ها و طرحهای متنوع و زیبا که زیبایی و آرامش را به محیط خانه و آپارتمان شما به ارمغان می آورد
ادامه مطلب
سقف های متحرک
طراحی و ساخت سقفهای متحرک بر روی استخر و وید و هر جایی که نیاز به جمع آوری سقف در برخی موارد خاص نیاز باشد توسط شرکت سایه روشن انجام میگیرد.
ادامه مطلب
ساخت ایستگاه اتوبوس و مبلمان شهری
نیمکتهای سرپوشیده شهری به واسطه استفاده از مواد پلیمری در تولید آن غیرقابل بازیافت بوده و نحوه نصب آن سریع و آسان می باشد
ادامه مطلب
پوشش وید و نورگیر مراکز تجاری و اداری
پوشش وید و نورگیر مراکز تجاری و اداری که اغلب به خاطر تامین نور طبقات پایین تعبیه می شود با استفاده از نورگیر حبابی و یا با استفاده از ورقهای پلی کربنات بصورت تونلی ، گنبدی ، هرمی و...قابل اجرا می باشد
ادامه مطلب
نظرات مشتریان
X

با سلام. سایبان‌ ها تون فوق‌العاده بود. هم ازلحاظ زیبایی هم از نظر سبکی و زمان نصب. یکی از دغدغه…

X

سرعت‌ بالای اجرا در انجام کار که به دلیل اینکه شرکت سایه‌ روشن کلیه‌ی مراحل طراحی، تولید و اجرای پروژه…

X

یکی از دغدغه‌ های ما جهت پوشش سقف پاسیو مزاحمتی بود که در حین انجام کار نگران آن بودیم که…

X

از شرکت سایه‌ روشن کمال تشکر رو دارم چرا که به تمامی وعده‌هایی که قبل از انجام کار داده بودند…

مشتریان ما
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

سایه روشن

ما ایده های خلاقانه شما را بررسی می کنیم و با خود همراه می کنیم...