خدمات ما

خدمات و محصولات سایه روشن

نورگیر حبابی
تولید نورگیر حبابی توسط شرکت سایه روشن در 18 سایز استاندارد مربع ، مستطیل ، دایره تولید و عرضه می شود . نورگیر حبابی از دو قسمت 1- پایه از جنس فایبرگلاس شامل دولایه الیاف 450 گرمی مسلح به رزین پلی استر که روی دولایه ژل کت دارای مواد ضد اشعه یووی قرار می گیرد که دارای مقاومت بسیار بالایی هم از لحاظ بار پذیری و هم از لحاظ عایق گرما و سرما ودوام بالا می باشد . 2- حباب از جنس ورق اکریلیک تولید شده از طریق فرآیند ریخته گری (casting) ساخت کشور تایوان با تنوع رنگ بی نهایت ، تشکیل شده است .
ادامه مطلب
اجرای بارانگیر و سایبان
از مزایای باران گیر پنجره نسبت به محصولات مشابه تنوع رنگ بی نهایت جهت زیبائی وتنظیم نور، دوام زیاد ، حمل و نصب سریع و آسان، قابلیت عبوردهی نور به میزان دلخواه می باشد.
ادامه مطلب
پوشش حیاط خلوت و پوشش پاسیو
اجرای سقف بااستفاده ازنورگیرحبابی درابعادواندازه های مختلف وتنوع رنگ حباب جهت پوشش سقف پاسیو،سقف حیاط خلوت،پوشش سقف نورگیرساختمان تاضمن آببندی ،قابلیت عبوردهی نورراداشته باشد.اجرای سقف بانورگیرحبابی این امکان رامی دهدتاازفضای زیرسقف به عنوان یک اتاق استفاده نمود.
ادامه مطلب
سقف پلی کربنات (نورگیر تونلی، گنبدی، هرمی و حبابی)
ورق های پلی کربنات با توجه به خواص استثنائی، ویژه، مطلوب و کاربردی از جمله مقاومت ضربه ای بالا (250 برابر مقاوم تر از شیشه هم ضخامت خود) مقاومت گرمایی (تحمل تا دمای 140 درجه سانتی گراد)، شفافیت بالا، مقاومت در مقابل اسیدهای آلی و معدنی، روغن ها توانسته جایگزین مناسبی برای محصولات مشابه مانند شیشه ، پلی اتیلین و .. می باشد و همچنین به علت دارا بودن مواد ضد UV در برابر اشعه های مضر خورشید دیتر از بین می رود و از وسایل و موادی که زیر آن قرار گرفته اند محافظت می کند.
ادامه مطلب
نورگیر سقفی
پوشش نورگیرسقفی طبقه اول وآخربااستفاده ازنورگیرحبابی در18سایزاستانداردمربع،مستطیل ودایره توسط شرکت سایه روشن تولیدودارای گارانتی مکتوب شرکت سایه روشن می باشد.
ادامه مطلب
نظرات مشتریان
X

با سلام. سایبان‌ها تون فوق‌العاده بود. هم ازلحاظ زیبایی هم از نظر سبکی و زمان نصب. یکی از دغدغه های…

X

سرعت‌بالای اجرا در انجام کار که به دلیل اینکه شرکت سایه‌روشن کلیه‌ی مراحل طراحی، تولید و اجرای پروژه به‌صورت هماهنگ…

X

یکی از دغدغه‌های ما جهت پوشش سقف پاسیو مزاحمتی بود که در حین انجام کار نگران آن بودیم که با…

X

از شرکت سایه‌روشن کمال تشکر رو دارم چراکه به تمامی وعده‌هایی که قبل از انجام کار داده بودند مبنی بر…

مشتریان ما
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

سایه روشن

ما ایده های خلاقانه شما را بررسی می کنیم و با خود همراه می کنیم...