سقف پلی کربنات (نورگیر تونلی، گنبدی، هرمی و حبابی)

ورق های پلی کربنات با توجه به خواص استثنائی، ویژه، مطلوب و کاربردی از جمله مقاومت ضربه ای بالا (250 برابر مقاوم تر از شیشه هم ضخامت خود) مقاومت گرمایی (تحمل تا دمای 140 درجه سانتی گراد)، شفافیت بالا، مقاومت در مقابل اسیدهای آلی و معدنی، روغن ها توانسته جایگزین مناسبی برای محصولات مشابه مانند شیشه ، پلی اتیلین و .. می باشد و همچنین به علت دارا بودن مواد ضد UV در برابر اشعه های مضر خورشید دیتر از بین می رود و از وسایل و موادی که زیر آن قرار گرفته اند محافظت می کند.
سقف پلی کربنات (نورگیر تونلی، گنبدی، هرمی و حبابی)

توضیحات

سقف پلی کربنات جهت پوشش نورگیرها ، وید و محلهایی که بصورت دایره ، مستطیل ، مثلث و یا چند ضلعی هستند که اغلب به خاطر تامین نور طبقات پایین تعبیه می شود می توان اسکلت فلزی با پروفیل آهن صاف و نورد شده به اشکال تونلی ، گنبدی ، دایره ای ، هرمی و چند وجهی باطرح های متنوع وزیبا اجرا نمود و با استفاده از ورقهای پلی کربنات دررنگهای متنوع روی آن را پوشاند که این ورقها با استفاده از زهوارهای آلومینیوم مخصوص لاستیک خور (لاستیک EPDM) روی اسکلت نصب و آببندی می شود . شکل هندسی و تنوع رنگ ورقها باعث زیبایی و همچنین ضخامت و نشکن بودن ورقهای فلت باعث کاربرد گسترده و ایمنی ودوام بالای این نوع نورگیر ها می شود.

همچنین پوشش نورگیر (با سقف پلی کربنات) درصورت چند ضلعی بودن با نورگیرهای حبابی که در ابعاد و رنگ های متنوع موجود می باشند ، قابل اجرا می باشند. بعلت نصب و آببندی نورگیرهای حبابی با ورق گالوانیزه و ایزوگام و بارپذیری و ضربه پذیری بالای نورگیرهای حبا بی و دوام بالای آنها گزینه قابل اطمینانی جهت پوشش وید می باشند.