نورگیر حبابی

تولید نورگیر حبابی توسط شرکت سایه روشن در 18 سایز استاندارد مربع ، مستطیل ، دایره تولید و عرضه می شود . نورگیر حبابی از دو قسمت 1- پایه از جنس فایبرگلاس شامل دولایه الیاف 450 گرمی مسلح به رزین پلی استر که روی دولایه ژل کت دارای مواد ضد اشعه یووی قرار می گیرد که دارای مقاومت بسیار بالایی هم از لحاظ بار پذیری و هم از لحاظ عایق گرما و سرما ودوام بالا می باشد . 2- حباب از جنس ورق اکریلیک تولید شده از طریق فرآیند ریخته گری (casting) ساخت کشور تایوان با تنوع رنگ بی نهایت ، تشکیل شده است .
نورگیر حبابی

 

توضیحات
تولید نورگیر حبابی توسط شرکت سایه روشن در ۱۸ سایز استاندارد مربع ، مستطیل ، دایره تولید و عرضه می شود . نورگیر حبابی از دو قسمت ۱- پایه از جنس فایبرگلاس شامل دو لایه الیاف ۴۵۰ گرمی مسلح به رزین پلی استر که روی دو لایه ژل کت دارای مواد ضد اشعه یووی قرار می گیرد که دارای مقاومت بسیار بالایی هم از لحاظ بار پذیری و هم از لحاظ عایق گرما و سرما ودوام بالا می باشد . ۲- حباب از جنس ورق اکریلیک تولید شده از طریق فرآیند ریخته گری (casting) ساخت کشور تایوان با تنوع رنگ بی نهایت ، تشکیل شده است .
ویژگی: استحکام بالا قابل شست و شو قابل نصب بر روی کلیۀ سطوح
کاربرد: نورگیر حبابی بواسطه مقاومت بالا در ضربه پذیری ، بارپذیری و عایق بودن آن و در عین حال قابلیت عبوردهی نور خورشید در روز و زیبایی ، تنوع سایز و رنگ ، کاربرد گسترده ای در پوشش سقف حیاط خلوت ، پوشش نورگیر ساختمان ، پوشش استخر، پوشش وید ساختمان ، پوشش سقف خر پشته ، پوشش سقف گلخانه خانگی و غیره دارد .
شایان ذکر است هر دستگاه نورگیر حبابی قابلیت نصب سیستم بازشو را دارد که براحتی باز و بسته شده و در عین حال آببندی می باشد و از آن جهت تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای سقف استفاده می شود.

 

ردیفشکل نورگیرA   cmB    cmC    cm
(ابعاد داخل پایه)(ابعاد مفید نورگیر )(ابعاد بیرون حباب )
۱مربع۴۰*۴۰۳۰*۳۰۴۱٫۵*۴۱٫۵
۲مربع۵۰*۵۰
۳مربع۶۰*۶۰۴۱*۴۱۵۳٫۵*۵۳٫۵
۴مربع۷۰*۷۰
۵مربع۸۰*۸۰۶۴*۶۴۷۶*۷۶
۶مربع۹۰*۹۰
۷مربع۱۰۰*۱۰۰۷۱*۷۱۸۳-۸۳
۸مربع۱۲۴*۱۲۴۱۰۰*۱۰۰۱۱۲*۱۱۲
۹مربع۱۴۵*۱۴۵
۱۰مستطیل۸۰*۱۵۰۴۱*۱۰۰۱۱۲*۵۴
۱۱مستطیل۷۰*۱۲۵۴۱*۱۰۰۱۱۲*۵۴
۱۲مستطیل۱۰۰*۱۳۰۷۱*۱۰۰۸۳*۱۱۲
۱۳مستطیل۱۰۰*۲۰۰۷۱*۱۵۹۸۴*۱۶۹
۱۴مستطیل۱۲۴*۱۸۴۱۰۰*۱۶۰۱۱۲*۱۷۱
۱۵مستطیل۱۵۰*۲۰۰
۱۶مربع دایره۶۵*۶۵قطر ۴۲٫۵قطر ۵۳
۱۷مربع دایره۸۰*۸۰قطر ۶۲قطر ۷۴
۱۸مربع دایره۹۰*۹۰قطر ۷۱قطر ۸۱
۱۹مربع دایره۱۱۲*۱۱۲قطر ۹۹٫۵قطر ۱۱۰