پوشش استخر

پوشش استخرهای رو باز موجود در حیاط ویلاها و محوطه مجتمع های تفریحی و ورزشی بمنظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و خاشاک و همچنین سقوط افراد به داخل استخر و همچنین تبخیر آب استخر کاربرد دارد. ضمن اینکه امکان استفاده از استخر در چهار فصل سال و عدم دیده شدن افراد داخل استخر از بیرون را میسر میکند.
پوشش استخر
توضیحات

  پوشش استخر رو باز در ویلاهای شخصی و همچنین استخرهای عمومی با استفاده از ورق های پلی کربنات بصورت قوسدار و شیبدار ثابت یا متحرک وهمچنین با پوشش نورگیر حبابی اغلب بصورت ثابت قابل اجرا می باشد.

با توجه به ابعاد و اندازه استخر و موقعیت مکانی آن در ساختمان و همچنین نیاز مشتری محترم و خواسته شان از پوشش استخر در طرح های مختلف قابل اجرا می باشد.

  • پوشش  بصورت ثابت:

  پوشش استخر، بصورت ثابت اغلب با یک دیواره به ارتفاع 2 مترو یک سقف بصورت قوسی یا شیبدار با ورق پلی کربنات وتعبیه یک درب ورودی قابل اجرا می باشد.

  • پوشش بصورت متحرک:

با توجه به نیاز و علت پوشش استخر، پوشش متحرک می تواند بصورت قوسدار یا با شیب دو طرفه و در ارتفاع های مختلف طراحی و اجرا شود.

 پوشش استخر می تواند بطورکامل یک‌جا متحرک باشد و بازشود، یا بصورت تلسکوپی داخل هم قرار گیرند.

اسکلت پوشش می تواند با توجه به طرح مورد نظر با پروفیل آهن یا پروفیل آلومینیوم باشد که هرکدام ضمن مزایا و معایب در برخی طرح ها محدودیت اجرائی دارند.