پوشش حیاط خلوت و پوشش پاسیو

اجرای سقف با ستفاده از نورگیر حبابی در ابعاد و اندازه های مختلف و تنوع رنگ حباب جهت پوشش سقف پاسیو،سقف حیاط خلوت،پوشش سقف نورگیرساختمان تاضمن آببندی ،قابلیت عبوردهی نور را داشته باشد.اجرای سقف با نورگیرحبابی این امکان را می دهد تا از فضای زیر سقف به عنوان یک اتاق استفاده نمود.
پوشش حیاط خلوت و پوشش پاسیو

توضیحات

بهترین گزینه و یا در واقع تنها گزینه پوشش حیاط خلوت طبقه همکف ، استفاده از نورگیر حبابی جهت پوشش آن می باشد که در عین حال که قابلیت عبور نور آفتاب در طول روز را دارد صد درصد آببندی می باشد همچنین امکان دید از بیرون بواسطه تنوع رنگ حباب ها و جود ندارد. هر سقف مجهز به یک سیستم بازشو می باشد چهت تهویه هوا و دسترسی به بالای سقف را امکانپذیر می نماید . پوشش پاسیو با نورگیر حبابی ، پاسیو را که در معرض برف و باران و گرد و خاک بوده و علاوه برغیر قابل استفاده بودن معضلی برای صاحب آن بود را تبدیل به یک اتاق قابل استفاده جهت اطاق کودک ، اطاق کار، آشپزخانه کمکی و غیره می کند و به مقدار قابل توجهی درمصرف انرژی که پیشتر از این قسمت هدر میرفت ، صرفه جوئی میشود. نورگیرهای حبابی شامل ۵ سال گارانتی مکتوب آببندی و تغییر رنگ و شکستن حبابها در اثر عوامل جوی می باشد .

 

نام نورگیر:سقف کاذب حیاط خلوت
برند نورگیر:سایه روشن
مدل نورگیر:نورگیرحبابی
ارتفاع نورگیر۳۵
نوع نورگیر:حبابی
جنس پوشش:ورق اکریلیک
نوع پوشش:تک جداره
نوع پایه سازه:مربع مستطیل دایره
جنس سازه:آهن
سطح نهایی سازه:رنگ پودری
گروه رنگ پوشش:سفید قرمز نارنجی آبی قهوه ای
گروه رنگ سازه:تنوع رنگ زیاد
ویژگی:عایق صوتی عایق حرارتی مقاوم در برابر ضربه وزن سبک قابل شست و شو عدم دید از بیرون و داخل نورگیر دارای آببندی کامل دارای قابلیت بازشو
پشتیبانی و خدمات پس از فروش:تعویض و تعمیر محصول
مدت زمان تعمیر و تعویض۵ روز
ابعاد(میلیمتر)۴۰۰-۲۰۰۰
کاربرد:پوشش سقف حیاط خلوت،پوشش پاسیو،اجرای سقف کاذب حیاط خلوت،پوشش سقف خرپشته،پوشش نورگیرساختمان