پوشش گلخانه خانگی و صنعتی

طراحی ، اجرا و پوشش انواع گلخانه خانگی و صنعتی با استفاده از ورق‌های پلی کربنات در اندازه ها و طرح‌های متنوع و زیبا وجود دارند.
پوشش گلخانه خانگی و صنعتی
توضیحات

طراحی ، اجرا و پوشش انواع گلخانه خانگی و صنعتی با استفاده از ورق‌های پلی کربنات در اندازه ها و طرح‌های متنوع و زیبا وجود دارند. گلخانه های خانگی  زیبایی وآرامش را به محیط خانه و آپارتمان شما به ارمغان می آورند.

گلخانه های خانگی با اسکلت چوبی و یا پروفیل آهن در طرح های متنوع و زیبا و پوشش ورق پلی کربنات گزینه بهتری می باشد. همچنین پوشش گلخانه های صنعتی با استفاده از ورقهای پلی کربنات که با توجه به دوام بالای این ورق‌ها نسبت به نایلون های  uv و عایق بودن ومقاومت بالای این نوع ورق‌ها نسبت به نایلون ها علاوه بر صرفه اقتصادی تعویض، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود، امکان پذیر می باشد.

اجرای اسکلت گلخانه های صنعتی با لوله های سفید و یا پروفیل های گالوانیزگرم اجرا می شود و برای نصب ورق پلی کربنات که اغلب از ورق پلی کربنات دو جداره 6 میل و یا پلی کربنات تخت 2 میل یا 1 میل می باشد با اندکی اصلاح آهنگری روی لوله و در نظر گرفتن فواصل استاندارد بین لوله ها مطابق با دیتیل اجرائی ورق پلی کربنات قابل اجرا می باشد.

ejraye golkhane (1)ejraye golkhane (1)
ejraye golkhane (3)ejraye golkhane (3)