سایبان و بارانگیر درب و پنجره

براکت

براکت از جنس پلیمر الیافدار تشکیل شده که در 3 سایز 80، 100، 150 سانتی متر در رنگ های مشکی، طوسی و قهوه ای تولید و عرضه می گردد.

ورق پلی کربنات یا اکرولیک

برای پوشش حدفاصل بین دو براکت از ورق پلی کربنات دو جداره 6 میلی متر، تخت نشکن 3 یا 4 میلی متر یا ورق اکرولیک استفاده می شود.

فیکسینگ بار( زهوار عقب و جلو)

زهوار

از جنس آلومینیوم که در حدفاصل 2 براکت در ابتدا و انتهای ورق جهت فیکس کردن ورق و پایه کنار یکدیگر، مورد استفاده قرار می گیرد.

رول بولت

رول بولت

جهت ثابت نگهداشتن و فیکس کردن هر براکت روی دیوار از 2 عدد رول بولت با سایز بندی نمره 10 و 12 استفاده می شود.

با حضور بارانگیر پنجره در بازار رقابتی سایبان‌هایی که جنس برزنت، فایبرگلاس و.. در بازار عرضه می‌شده است با توجه به ضعف‌های سایبان‌های قدیمی مبنی بر فرسوده شدن بر اثر تابش آفتاب و نداشتن uv و عدم بارپذیری و استحکام هنگام بارش برف وباد و هم چنین عدم عبور نور خورشید و تاریک نمودن فضای داخل ساختمان باعث شده است که مردم به سوی تکنولوژی روز حرکت کنند و از مصالح نوین همچون ورق‌های پلی کربنات جهت پوشش سایبان‌ها (بارانگیر پنجره ) استفاده کنند.
بارانگیر درب و پنجره محصول از محصولات شرکت سایه روشن بوده که بهره‌گیری از تکنولوژی و مطابق با نمونه‌های خارجی و خلوص مواد اولیه بکار رفته بهتر جهت تقویت از لحاظ بارپذیری طراحی، تولید و به بازار عرضه گردیده است.این محصول بدلیل زیبایی و کاربردی بودن نسبت به سایبان‌های قدیمی و همچنین استحکام بالا در مقابل عوامل طبیعی وهمچنین سبک بودن مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. 

از خصوصیات بارانگیر پنجره نصب آسان و عدم نیاز به آهن کشی می‌باشد. 

بارانگیرپنجره در سه سایز (۸۰، ۱۰۰، ۱۵۰ ) تولید می‌شود جنس این پایه‌ها از مواد پلیمری که با الیاف صنعتی مسلح می‌شود و ترکیب مواد پلیمری با الیاف صنعتی استحکام بسیار بالایی درمقابل ضربه به این محصول می‌دهد.

سایزبندی بارانگیر
شما هیچ پرونده CSV اضافه نکردید

Absolute Location Here

Fly Your Choose Lacation

X