ساخت پارکینگ

ساخت پارکینگ ،اجرای پارکینگ در حیاط  و سا یبان خودرو امروزه با توجه به کثرت اتومبیل و کافی نبودن پارکینگ های پیش بینی شده در ساختمانهای مسکونی و اداری با خودروهای موجود در آن بسیار حائز اهمیت می باشد.
لزوم ساخت پارکینگ:
ساخت پارکینگ خودرو بمنظور محافظت از خودرو در برابر بارش برف و باران و نور شدید خورشید در چهار فصل سال در حیاط منازل و ویلا ها و محوطه مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری و سازمانها در مدلهای متنوع صورت می گیرد.
ساخت پارکینگ و اجرای سایبان خودرو در طرح های متنوع و زیبا به صورت تکی (برای یک خودرو)و گروهی(برای بینهایت خودرو) متناسب با نوع خودرو و شکل ساختمان ها توسط شرکت سایه روشن با پوشش از جنس ورق پلی کربنات در رنگ های متنوع وزیبا و یا یو پی وی سی اجرا می گردد.

ساخت پارکینگ

ساخت پارکینگ

مراحل ساخت پارکینگ در حیاط
ساخت پارکینگ یا اجرای سایبان خودرو پس از برداشت از محل اجرای پارکینگ در حیاط خانه یا مجتمع طرح های مورد نظر مشتری به صورت سه بعدی تهیه و نوع پوشش که ورق پلی کربنات باشد یا ورق یو پی وی سی نیز توسط مشتری مشخص می شود و طبق آن برآورد هزینه انجام می شود.
مراحل ساخت پارکینگ از اجرای فو ند انسیون در محل قرارگیری ستونها آغاز سپس پرو فیل های صاف و نورد شده طبق طرح انتخابی سفارش داده شده و اجرای اسکلت با این پرو فیل ها انجام می گیرید. و ضد زنگ و رنگ آمیزی اسکلت انجام می شود.
پس از رنگ آمیزی و خشک شدن ورق های پلی کربنات و یا ورق های یو پی وی سی با در نظر گرفتن دیتیل اجرائی آنها به این صورت که ورق پلی کربنات با زهوار های آلومینیوم مخصوص لاستیک خور و چسب آکو ا ریو م مخصوص نصب و آب بندی و ورق های یو پی وی سی به صورت کشو ئی با پیچ مخصوص نصب میگردد.

ساخت پارکینگ در حیاط

ساخت پارکینگ در حیاط

در ساختمان های اداری و تجاری و منازل شخصی که پارکینگ ندارند ، ساخت سایبان و پارکینگ در محوطه ساختمان ها حائز اهمیت می باشد و درعین حال طراحی زیبای پارکینگها باعث زیبا تر شدن محوطه مورد نظر نیز می باشد.
شرکت سایه روشن در این راستا اقدام به طراحی پارکینگ ها در مدل های متنوع و زیبا به صورت پارکینگ تکی برای منازل شخصی و ویلا ها و ساخت پارکینگ گروهی جهت ساختمانهای دولتی و تجاری نموده است.
ساخت استرا کچر سایبان خودرو بوسیله پرو فیل آهن صاف و نورد شده در طرح های مختلف و پوشش آن می تواند با استفاده از ورق های پلی کربنات در رنگها و ضخامت های مختلف و یا ورقهای UPVC سفید رنگ باشد.
سایبان خودرو با مشخصات مذکور ( استرا کچر فلزی و پوشش پلیمر ی) و مدلهای مختلف به صورت ثابت و متحرک یا تاشو نیز قابل اجرا می باشد.
مشخصات فنی:
خصوصیاتی چون ، شکل زیبا (طراحی زیبا) و هم چنین اجرای پارکینگ به صورت دو طرف ستون و یا یک طرف ستون که امکان جا گیری تعداد بیشتری خودرو را سبب می شود، تنوع رنگ ورقها ی بکار رفته در پوشش ، کاربردی بودن این سایبان های خودرو وهم چنین محافظت خودرو در برابر گرما و سرمای شدید و برف و باران ، مقاومت بالا در برابر باد و بار پذیری و دوام بالای این نوع پارکینگ ها سبب استقبال گسترده ازاین محصول شده است.
تمامی پروژه های اجرا شده توسط شرکت سایه روشن ازجمله این نوع پارکینگ ها یا سایبان های ماشین دارای گارانتی شرکت سایه روشن می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *